بهار و تابستان ۱۴۰۰ چه رنگی بپوشیم؟

فصل های رنگارنگ بهار و تابستان دارند کم کم از راه می رسند و فرصتی است برای رنگی پوشیدن. در این مطلب نگاهی داریم به رنگ های  بهار و تابستان ۲۰۲۱ که از سوی موسسه Pantone اعلام شده اند.

 

Marigold: در کنار این رنگ نارنجی شاد و سرزنده می توانید از رنگ های سورمه ای, آبی کاربنی, سبز, زرد, مشکی, سفید و طوسی استفاده کنید.

 

 

Cerulean: در کنار این رنگ آبی شیک و آرام و ملایم می توانید از رنگ های پاستلی صورتی, شیری, سبز پسته ای, لیمویی و یا رنگ هایی مانند مشکی, سفید و طوسی استفاده کنید.

 

 

Illuminating: در کنار این رنگ زرد تند و سرزنده می توانید از ترکیب رنگ هایی مانند سبز, نارنجی, قرمز, بنفش, آبی کاربنی, سورمه ای مشکی, سفید و طوسی استفاده کنید.

 

 

Green Ash: در کنار این سبز خوشرنگ و ملایم که به شما احساس خنکی می دهد می توانید از رنگ های پاستلی مانند آبی روشن, لیمویی, صورتی روشن و چرک, شیری, کرم, سبز زیتونی و یشمی, سفید, مشکی و طوسی استفاده کنید.

 

 

Rust: در کنار این رنگ آجری زیبا می توانید از رنگ های آبی کاربنی, سبز پر رنگ, زرد, زرشکی, شیری, قهوه ای, سفید, مشکی و طوسی استفاده کنید.

 

 

French Blue: آبی فرانسوی با اکثر رنگ های پوست و مو همخوانی دارد و ظاهری خاص و شیک و جسورانه به شما می دهد. این رنگ را می توانید در کنار رنگ هایی مانند قرمز, نارنجی, زرد, سبز, سرخابی و یا رنگ های ملایم تری مانند صورتی, شیری, آبی, آسمانی, لیمویی و رنگ هایی مانند سفید, مشکی و طوسی استفاده کنید.

 

 

Raspberry Sorbet: این رنگ سرخابی جذاب که از رنگ های ثابت بهار و تابستان هست را می توانید با رنگ های مانند آبی کاربنی, زرد, سبز, بنفش, سفید, مشکی و طوسی ست کنید.

 

 

‌Burnt Coral: این رنگ مرجانی و خاص و زیبا را که این روزها بسیار پرطرفدار شده است را می توانید در کنار رنگ هایی مانند سبز تیره, کرم, شیری, آبی روشن, سورمه ای, سفید, مشکی و طوسی استفاده کنید.

 

 

Amethyst Orchid: این بنفش دوست داشتنی را می توانید در کنار رنگ هایی مانند زرد, سرخابی, یاسی, نارنجی, سبز تیره, سفید, مشکی و طوسی استفاده کنید.

 

 

Mint: با پوشیدن این سبز نعنایی ظاهری شیک و با اعتماد به نفس و در عین حال آرام پیدا می کنید. این رنگ دوست داشتنی را می توانید در کنار رنگ هایی مانند زرد, قرمز, نارنجی, سورمه ای, سرخابی, مشکی سفید و طوسی استفاده کنید.

 

 

منبع : Pantone