تعدادی از گران ترین لباس های سلطنتی

اعضای خاندان سلطنتی گاهی لباس های مقرون به صرفه از مارک هایی مانند Zara ، H&M و ASOS می پوشند. اما با دسترسی بی قید و بند به مارک های لوکس و طراحان مطرح، لباس هایی که انتخاب می کنند می توانند با برچسب های سنگینی همراه باشند. در این مقاله تعدادی از گران ترین لباس هایی که خانواده سلطنتی انگلیس از آنها استفاده کرده اند آورده شده است. از لباس های مجلسی ۷۵۰۰۰ دلاری گرفته تا کت های ۴۰۰۰ دلاری!

لباس عروسی کیت میدلتون

قیمت لباس عروسی کیت میدلتون از برند Alexander McQueen حدود ۳۳۲,۰۰۰ دلار تخمین زده می شود.

کلاه جنجالی پرنسس بئاتریس

به گفته مجله People، کلاه جالب و خاطره انگیز پرنسس بئاتریس، که به “کلاه صندلی توالت” (چرا که تا حدودی شبیه توالت فرنگی است) معروف شد، یک طرح سفارشی از طراح مشهور فیلیپ تریسی با قیمت تقریبی ۳,۳۰۰ دلار بوده است. بئاتریس این کلاه را برای امور خیریه به حراج گذاشت و آن را به قیمت ۱۳۱ هزار دلار فروخت.

لباس تکراری کیت میدلتون

کیت میدلتون این لباس مجلسی ۱۰,۶۰۵ دلاری از برند Alexander McQueen را در چندین رویداد به تن کرده است. میدلتون ابتدا این لباس مجلسی را در مراسم BAFTA سال ۲۰۱۷ با طراحیِ خارج از شانه پوشید، سپس آستین ها را برای یک مراسم در گالری پرتره ملی در سال ۲۰۱۹ به این لباس اضافه کرد.

میدلتون در عروسیِ پیپا

میدلتون در عروسی خواهرش پیپا یک لباس ۱۴۰۰۰ دلاری پوشید. لباس میدلتون شامل یک لباس صورتی کم رنگ از برند الکساندر مک کوئین، کلاهی از برند جِین تیلور و گوشواره هایی از برند Kiki McDonough بود.

سفرِ پاریس کیت میدلتون

در سفر به پاریس در سال ۲۰۱۷، میدلتون لباسی از Chanel پوشید که حدود ۱۰ هزار دلار قیمت داشت.

لباس نامزدی مگان مارکل

مارکل برای عکس های نامزدی خود و پرنس هری لباسی از Ralph & Russo  به ارزش ۷۵هزار دلار پوشید.

اولین دیدار با ملکه

مارکل در اولین دیدار بعد از نامزدی خود با هری با ملکه الیزابت، لباسی ۱۸ هزار دلاری از برند Givenchy به تن داشت.

لباس عروسی مگان مارکل

لباس عروسی مگان مارکل از برند Givenchy حدود ۲۶۵,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

لباس دامادی پرنس هری

لباس دامادی و یونیفرم سفارشی شاهزاده هری که در مراسم عروسی با مگان مارکل به تن داشت حدود ۱۰,۲۴۶ دلار قیمت داشت.

لباس مشهور مگان مارکل

لباسِ خاص و مشهور مارکل از برند Oscar de la Renta که در مراسم اهدای جوایز انجمن جغرافیایی استرالیا در سال ۲۰۱۸ به تن داشت ۱۳,۰۴۴ دلار (معادل ۱۰,۰۰۰ پوند) قیمت داشت.

کت زمردی رنگ کیت میدلتون

میدلتون روز سن پاتریک در سال  ۲۰۱۹ را با کتی ۴۰۰۰ دلاری و زمردی رنگ از برند الکساندر مک کوئین گرامی داشت.او این ظاهر را با یک گل سینه از مجموعه خصوصی خانواده سلطنتی و یک کلاه ۶۷۶ دلاری (معادل ۵۱۰ پوند) از برند Lock & Co کامل کرد.

لباس نامزدی پرنسس اوگنی

پرنسس اوگنی نامزدی خود را با لباس ۵,۱۷۵ دلاری Erdem که برای عکسبرداری مجله Harper’s Bazaar پوشیده بود اعلام کرد.

مگان مارکل در اجرای سیرک آفتاب (Cirque du Soleil)

مگان مارکل در مراسم اجرای Cirque du Soleil در سال ۲۰۱۹ یک لباس آبی و براق به قیمت ۵,۵۹۵ دلار از برند Roland Mouret به تن داشت.ساعاتی پیش از این مراسم مارکل یک لباس ۳۵ دلاری از برند H&M به تن داشت.

مگان مارکل در رویداد مجازی Spotify

مگان مارکل در کنار پرنس هری، در یک رویداد مجازی Spotify در فوریه ۲۰۲۱ ظاهر غافلگیرکننده ای داشت. او در اولین حضور خود از زمان اعلام بارداری دوم، لباسی از اسکار دلا رنتا با طرحی از لیمو به ارزش ۳,۴۹۰ دلار به تن داشت.

مگان مارکل در مصاحبه جنجالی

مارکل در برنامه مصاحبه با اپرا وینفری یک لباس ۴,۷۰۰ دلاری از برند آرمانی پوشیده بود.

منبع: INSIDER