همکاری Adidas و LEGO

آدیداس اورجینالز و گروه LEGO با همکاری یکدیگر کفش ورزشی ای طراحی کردند که اشاره ای به  بلوک های ساختمانی اسباب بازی محبوب لگو هستند و آن را با قیمت ۱۳۰ دلار روانه بازار کردند.

نتیجه آن برداشتی رنگارنگ از کفش ورزشی کلاسیک ZX 8000 است که اولین بار در سال ۲۰۰۸ به بازار عرضه شد. کفش ورزشی آدیداس و LEGO با بافتی رنگارنگ و  روی پاشنه گل میخ هایی از LEGO طراحی شده است، و همچنین یک قطعه آجر لگویی قابل تعویض بر روی کفش که بندهای کفش را بهم متصل میکند قرار دارد.

علاوه بر این ویژگی ها، این کفش های کتانی دارای شش رنگ مختلف هستند. این برندها با انتشار ویدیویی خبر عرضه این کفش را با نگاهی اجمالی به آن اعلام کردند.

 

 

 

در بیانیه مطبوعاتی Insider از آدیداس و گروه LEGO آمده است:

“این نمایش منحصر به فرد نشان می دهد که شما هرگز برای بازی کردن خیلی پیر نیستید ، این شرکت اسباب بازی دانمارکی فاکتور زیبایی شناسی مشهور محصولات خود را در قالب یک نماد بایگانی آدیداس می آورد.”

حساب توییترLEGO همچنین تصویری از کفش های کتانی آدیداس را به اشتراک گذاشت و نوشت: “شما هرگز برای بازی کردن خیلی پیر نیستید!”

طرفداران آدیداس و LEGO واکنش های خود را نسبت به پست این برند اسباب بازی در مورد کفش لگو به اشتراک گذاشتند و این طراحی باعث شد برخی از مردم با تجربه درد پایی که در اثر گذاشتن پایشان بر روی آجرهای لگو داشته اند شوخی کنند.

یکی از کاربران نوشت: “اکنون می توانید در حالی که پا در لگو می گذارید با خیال راحت پا روی LEGO بگذارید.”.

یکی از کاربران در توییت خود نوشت: “سرانجام راهی برای دردِ پا گذاشتن روی لگو.”

یکی دیگر از کاربران توییتر نیز به این ماجرا پیوست و نوشت: “صبر کنین، راه رفتن با اینها هم دردناکه؟”

منبع: INSIDER